0533 085 06 77
0332 350 8536
Kalite Politikası

Üretim Kalite Prosedürü

Uygulama merkezimizde kullanılan makine ve ekipmanların yanı sıra uygulama tekniklerinin de her zaman güncel ve hatasız olmasına büyük özen gösterilir. Merkezimiz cihaz üreticileri ve teknik servisleri tarafından düzenli olarak ziyaret edilip gerekli kontrol ve bakım işlemleri uygulanır. Personel kadromuz sürekli eğitim faaliyetleri ile güncel uygulama ve yöntemler konusunda bilgilendirilir.

AB Direktiflerine Uygun Ürünler

Merkezimizde kullanılan tüm ürünler, titanyum, Co/Cr ve zirkonya bloklar kalite standartlarımız gereği Avrupa Birliği direktiflerine uygun özellikte ve CE uygunluk belgesine sahiptir.

Çevre Dostu Üretim

Titanyum ve Co/Cr üretimi yapılan CNC cihazlarımızda Avrupa Birliği tarafından öngörülen bitkisel bazlı, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen özel soğutma sistemleri kullanılır.

Talimatlara Tam Uyum

Yüksek kalitede izostatik nano-zirkonyadan üretilen zirkonya altyapılar, performans ve dayanıklılık için üretici talimatlarına uygun özel fırınlarda 12-14 saat süre ile sinterlenmektedir.

Yüksek Ürün Kalitesi

Merkezimizde titanyum, Co/Cr ve zirkonya altyapılar için, dünya genelinde kabul görmüş seramik ve kompozit üstyapı materyalleri kullanılır.