0533 085 06 77
0332 350 8536
Hibrit Kron-Köprü

Ürün Bilgileri

İdeal uyum ve yüksek dayanıma sahip bölümlü protez altyapılar. Titanyum veya Nikel içermeyen Co/Cr alaşımdan üretilebilir. İsteğinize göre sadece altyapı veya seramik/kompozit üstyapı bitim halinde sunulur.

Üretimi tamamlanan protezler dişhekimi sorumlu müdürümüz ve laboratuvar teknik şefimiz tarafından müşteri talimatlarına uygunluk, kırık ve/veya çatlaklar, marjin uyumu, anatomik form ve oklüzyon açısından detaylı ve titiz bir kalite kontrol işleminden geçirilir.

Geniş Tasarım Seçenekleri
Metal altyapılar, tercihinize göre anatomik formda veya minimal kalınlık ile koping tarzında tasarlanarak üretilir. Vakanızın gereksinimlerine göre farklı alaşımlardan üretilebilen altyapılara her türlü modifikasyon, kanat ilaveleri, dikey sürgü uzantıları ve pek çok diğer uygulama alternatifleri yapılabilmektedir.

En yüksek Kalitede Materyal Kullanımı ve Talimatlara Tam Uyum
Metal altyapı üretiminde kalite standartlarımız gereği Avrupa Birliği direktiflerine uygun özellikte ve CE uygunluk belgesine sahip medikal titanyum veya Nikel içermeyen Co/Cr alaşımlar kullanılmaktadır.

24 Saat Üretim ve Hızlı Teslimat
Haftanın 6 günü 24 saat faaliyet gösteren merkezimizde üretilen zirkonya altyapılar, en hızlı şekilde adresinize ulaştırılır. Uygulama merkezimizin lojistik hizmet noktalarına yakın konumu sayesinde müşterilerimiz hızlı teslimat avantajlarından yararlanır.